Januarsalg: 20-70%!  Se tilbudene her

Amplid Milligram Splitboard

15 %
Splitboard+Splitbinding= -10%

11 049,15

% 12 999,- (15% lagret)
På nettlager og klar til å sendes!
Varekode: 4250492912831
Brand: Amplid
  • Gratis frakt over 500,-
  • Bytt enkelt i alle våre butikker
  • Lynrask levering (1-3 virkedager)
Produktinformasjon "Milligram Splitboard"

Milligram Splitboard


Milligram fra Amplid viste at splitboard-vekt kan reduseres dramatisk uten å ofre brettfølelse, evne og holdbarhet under alle forhold. Under den slanke karbonhuden er det en vektløs kjerne, sammensatt av ultralette trevarianter og netting. Impact Pads beskytter mot støt når du er ute å shredder.

Og takke være den patenterte STRATOSPHERIC topsheeten som er lett og har en spesiell varmerefleksjon coating som gjør at snø ikke fester seg like lett.



153158163166
Overall length (mm)1530158016301660
Nose length (mm)235250250250
Running length (mm)1090114011901220
Tail length (mm)205190190190
Waist width (mm)245255259265
Nose width (mm)287299303310
Tail width (mm)284293297304
Sidecut depth (mm)20.320.520.521
Sidecut radius (m)7.258.258.68.9
Stance position10 back15 back15 back15 back
Nose radius (mm)600600600600
Tail radius (mm)400400400500
Ref stance (cm)54 (50 - 58)55 (51 - 59)56 (52 - 60)57 (53 - 61)
CamberTraction CamberTraction CamberTraction CamberTraction Camber
Approx weight +/-6% (kg)2.5-2.72.7-2.92.9-3.13.0-3.2
Rider weight-range (kg)52-7259-7967-8775-95
Active surface area3930422044204595

Snowboard: Splitboard Brett
Avdeling: Herre

Frakt

Vi er kjent for vår lynraske levering! Normalt vil du motta varen i løpet av 1 - 3 virkedager etter at vi har mottatt bestillingen din (vi tar forbehold om noe lengre leveringstid ved salgsperioder og høytider).

Vi tilbyr følgende leveringsmetoder:

Servicepakke (gratis frakt på ordre over 500,- eller kr 69,-):

Du mottar en hentemelding på sms fra Posten, og henter pakken på ditt nærmeste postkontor/post i butikk.

På døren (kr 99,-):

Posten leverer pakken på døren, kl 08-17 eller kr 17-21, avhengig av postnummer.

Les mer om frakt her.

Retur

Ved kjøp av varer på session.no kan du alltid sende de i retur til Session Webshop innen 30 dager fra du mottok varene, jmf. angrerettloven. Angreretten gir deg retten til å få pengene tilbake. Dersom du har bestilt feil størrelse eller lignende er det fullt mulig å bytte varen i en av våre butikker.

Les mer om retur her.

0 av 0 vurderinger

Legg igjen en anmeldelse!

Del dine erfaringer med andre kunder.